ارسال سفارش ترجمه با ربات تلگرام 

خدمات ترجمه کتاب در شبکه مترجمین ایران

ترجمه کتاب

ترجمه کتاب ها به دو صورت فردی و گروهی در شبکه مترجمین ایران

تحقیق و پیشنهاد کتاب

تحقیق اینترنتی و دیگر منابع و استخراج عناوین کتب

تلخیص و نوشتن چکیده کتاب

مطالعه کتاب و تدوین چکیده ای از مطالب

مقدمه

با توجه به سرعت تحولات در دنیای کنونی و بروز شدن سریع دانش و علم نیاز به خدمات سریعتری در حوزه نشر و ترجمه حس می گردد که شبکه مترجمین ایران با ایجاد گروه های کاری مختلف در زمینه های تخصصی متفاوت اقدام به ترجمه سریع و با کیفیت کتاب میکند. ساختار گروه های کاری ترجمه از یک مترجم مجرب و با سابقه در کار ترجمه گروهی و تعدادی مترجم اشنا با فن ترجمه و مفاهیم تخصصی متن مورد نظر تشکیل شده است. تدوین کلید واژه و نیز استفاده از نرم افزارهای مدیریت ترجمه ضامن ترجمه ای صحیح، روان و یکدست در کمترین زمان ممکن می گردد. در کنار این روش جدید و بنابرخواست مشتری، شیکه مترجمین ایران کماکان امکان انتصاب یک مترجم مجرب متخصص را برای ترجمه یک کتاب را نیز دارا می باشد.

شرح سرویس ها و خدمات نشر

در این قسمت شما با شرح خدمات و سرویس های ارائه شده توسط شبکه مترجمین ایران در زمینه نشر آشنا خواهید شد.

ترجمه کتاب

همانطور که در قسمت مقدمه گفته شد ترجمه کتاب ها به دو صورت فردی و گروهی در شبکه مترجمین ایران قابل انجام می باشد در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت قابل انجام می باشد.

بومی سازی وب سایت

چنانچه نشریه و یا روزنامه شما دارای وب سایت اختصاصی باشد که مایل باشید آن را به زبان های دیگری نیز بروز کنید. شبکه مترجمین ایران در این زمینه آمادگی همکاری با شما را دارا می باشد.

تلخیص و نوشتن چکیده کتاب

در این بخش بنابرخواست مشتری، مترجمین ما اقدام به خواندن کتاب شما نموده و با تلخیص آن و یا نوشتن چکیده ای از آن متنی قابل ارائه به مراکزآموزش، ناشرین خارج از کشور و یا.... تولید می نمایند.

تحقیق و پیشنهاد کتاب

در این سرویس کارشناسان ما در زمینه مورد علاقه مشتری اقدام تحقیق بر روی اینترنت و دیگر منابع می کنند و عناوین کتب جدید و مورد نظر مشتری را استخراج و در اختیار مترجم قرار میدهند. در صورت نیاز امکان خرید، خلاصه برداری و تهیه چکیده از کتاب مورد نظر نیز مهیا می باشد.

چرا شبکه مترجمین ایران؟

شبکه مترجمین ایران دارای گسترده ترین بانک اطلاعاتی مترجمان فارسی زبان در جهان است. داشتن مترجمان در رشته ها، زمینه ها و زبان های گوناگون که در سرتاسر جهان پراکنده هستند ما را قادر به ارائه خدمات متمایز ترجمه کرده است.

محاسبه سریع قیمت ترجمه

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر به این بخش ها مراجعه کنید: