ارسال سفارش ترجمه با ربات تلگرام 

ترجمه آلمانی به فارسی

 

 

خدمات ترجمه آلمانی به فارسی

 

شبکه مترجمین ایران در زمینه ی ترجمه فارسی به آلمانی و آلمانی به فارسیخدمات حرفه ای و تخصصی ترجمه آلمانی را ارائه می کند. در حقیقت، شبکه مترجمین ایران تنها شرکتی است که می تواند فرانسوی را با دقت کامل به زبان فارسی ترجمه کند!

تیم ترجمه آلمانی ما از مترجمین ماهر و مجرب بسیاری تشکیل شده است. هر یک از این مترجمین در حوزه ی مشخصی مانند حقوق، امور مالی، پزشکی و غیره تخصص دارند.

کار ترجمه آلمانی شما کوچک باشد یا بزرگ فرقی نمی کند، شبکه مترجمین ایران همیشه برای کمک به شما در زمینه ی ترجمه آماده است. تیم ترجمه ما مترجمین بسیاری دارد که در زمینه ی ترجمه سند تبحر دارند و انواع اسناد مختلف شامل گواهی تولد و فوت، گواهی ازدواج، حکم طلاق، دیپلم های مختلف، و سایر اسناد آلمانی که نیاز به ترجمه آنها داشته باشید را ترجمه می نمایند.

ما مهندسین نرم افزار آلمانی و ویراستاران آلمانی کنترل کیفی بسیار خوبی داریم که می توانند وب سایت یا محصول نرم افزاری شما را بومی سازی کنند. ما می توانیم وب سایت آلمانی شما را به صورت حرفه ای ترجمه کنیم و فرقی نمی کند که وب سایت شما یک وب سایت HTML استاتیک باشد یا یک وب سایت پیشرفته ی مبتنی بر جاوا/PHP/پرل. در عصر جهانی سازی، شما قطعاً می بایست بومی سازی وب سایت خود و ترجمه آن به زبان آلمانی را مد نظر داشته باشید! بومی سازی وب سایت به آلمانی یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه محسوب شده و راه آسانی برای گسترش کسب و کار شماست!

ما خدمات تفسیر، صداگذاری، نسخه برداری آلمانی و بهینه سازی موتورهای جستجوی چند زبانه را نیز ارائه می کنیم. فرقی نمی کند که در زمینه ی ترجمه آلمانی به چه خدماتی نیاز داشته باشید، خدمات ترجمه ایالات متحده ی آمریکا می تواند آن را برای شما فراهم می کند.

 

اطلاعاتی درباره ی ترجمه آلمانی

 

  • از هر 10 کتابی که در دنیا منتشر می شود یکی به زبان آلمانی است!
  • به خاطر سابقه ی فئودال خود، تا قرن هجدهم که نویسندگان برجسته ای چون گوته، شیلر و ... آلام بسیاری برای نظم دادن به این زبان متحمل شدند یکی سازی و استانداردسازی زبان آلمانی محقق نشد.

برخی از ویژگی های آلمانی

 

  • آلمانی ترکیبات طولانی فراوانی دارد: یعنی «تاریخ زبان» به این صورت ترجمه می شود: «Sprachgeschichte».
  • تمامی اسم ها با حروف بزرگ نوشته می شوند.
  • اشاره ی رسمی/غیر رسمی
  • ادب و احترام در آلمانی در حالت رسمی با «Sie» (دوم شخص جمع) و در حالت غیر رسمی با «du» (دوم شخص مفرد) بیان می شود.
  • افزودن پسوند و پیشوند جهت تغییر معنا یا کاربرد واژه، تغییر شکل ظاهری واژه و استفاده از جنس برای واژه ها جزء ویژگی های حائز اهمیت دستور زبان آلمانی هستند.
  • در نگارش آلمانی از 26 حرف الفبای انگلیسی به اضافه ی چند حرف دیگر استفاده می کند: ä، ö، ü (حروف دو نقطه ای نامیده می شوند) و ß.

 

فارسی به آلمانی

آلمانی به فارسی

ترجمه فارسی به آلمانی

ترجمه آلمانی به فارسی

 

چرا شبکه مترجمین ایران؟

شبکه مترجمین ایران این افتخار را دارد که مجوز های مختلف قانونی را از مراجع ذی صلاح کسب کرده است. برخی از این مجوزهای عبارتند از: دارالترجمه رسمی 210 از قوه قضاییه پروانه کسب فروشگاه اینترنتی به شماره 4332 از صنف فناوران رایانه تهران، نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و ثبت وبسایت در سامانه وزارت ارشاد.

محاسبه سریع قیمت ترجمه

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر به این بخش ها مراجعه کنید:

برچسب ها